# 1NT3RC0D3R Hack Dersleri....
Sitemizin
Eşsiz
İçeriğinden
Yararlanmak
İçin
Üye
Olmanız
Gerekmektedir..
Sitemizin
Eşsiz
İçeriğinden
Yararlanmak
İçin
Üye
Olmanız
Gerekmektedir..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

# 1NT3RC0D3R Ücretsiz hack dersleri veriyor bu sitede.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Joomla 1.5.x Admin şifresini değiştirme [Exploit]

YazarMesaj
1NT3RC0D3R
Admin
Admin
1NT3RC0D3R

Joomla 1.5.x Admin şifresini değiştirme [Exploit] Empty
MesajKonu: Joomla 1.5.x Admin şifresini değiştirme [Exploit]   Joomla 1.5.x Admin şifresini değiştirme [Exploit] Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 5:50 pm

Selamun Aleyküm Arkadaşlar . Hemen hemen tüm joomla'larda geçerli açığın kullanımına geçicek olursak ;

Hedef siteyi belirledikten sonra yapmanız gereken işlem sitenin sonuna "/index.php?option=com_user&view=reset&layout=confir m" koyup enterlayın. Yani url kısmı Örnek : www.blackhatz.org/index.php?option=com_user&view=reset&layout=confir m
şeklinde olucak daha sonra ise karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelicek

bu ekranda sadece ' yazıp Gönderim tuşuna basıyoruz ve karşımıza aşağıdaki gibi şifre sıfırlama ekranı geliyor. Yapmanız gereken şifreyi değiştirmek daha sonrada Örnek ; blackhatz.org/administrator şeklinde admin girişi yapmak.

Açığı olan siteleri bu şekilde bulabilirsiniz. Her sitede çalışıcağı garantisini veremiyorum ama mevcut joomlaların %90'ında bu açık bulunmaktadır.

NOT : Yukarıdaki Anlatımda Exploit'in sonunda olan ''confir m'' Birleşik olucak Bizde Sansürlü Kelimeler arasında olduğu için ''m'' harfi boşluktan sonra geliyor boşluk olmuyucak birleşik olucak.

Aklınıza takılan soruları konu altından sorabilirsiniz . Selametle.

Joomla 1.5.x Admin şifresini değiştirme [Exploit]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sizin içi joomla çaıklı sitelerde sql uyguladım ve koydum. buyrun.
» Bir Exploit daha
» bir exploit daha
» Bir Exploit daha
» Admin Paneline Girmek